Ekonomi

Türk Kadın Girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı İnovasyon Ödülünü Aldı

Türk kadın girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, 28. Foodtech Vinaria Agra Fuarı’nda inovasyon ödülüne layık görüldü.

Tarım, Gıda ve Orman Bakanlığı yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın yenilikçi çalışması BEE’O UP C Vitamini Propolis Shot jüri üyeleri tarafından büyük beğeni topladı.

Avrupa Birliği’nden İnovasyon Ödülü alan firmanın kurucusu kadın girişimci Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı ise, “BEE’O Propolis olarak 2019 yılında ilk kez uyguladığımız Sözleşmeli Arıcılık Modelini görüyoruz. Türkiye, yenilikçi çalışmalarımızla ulusal ve uluslararası arenada kazandığımız bu değerli ödül ve başarıların bir parçası olarak bu modelimiz BEE’O, propolis ürünlerini tüketicilere en doğal ve saf şekilde sunmamıza yardımcı olurken, aynı zamanda Türkiye’de arıcılığın ve arı ürünlerinin gelişimine değerli katkılar sağlıyor. 5 bin sözleşmeli arıcımız ve 550 bin arı kovanımızla Türkiye ve Avrupa’nın en büyük arı ürünleri üretim merkezi olarak Ar -Yüzde 100 doğal ürünleri geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz. geliştirme ve yenilik merkezimizdir.Aynı zamanda satılan her üründen yüzde 1 pay biriktirerek arıcılara ve arıcılık sektörüne ekipman desteği sağlıyoruz.Bu etik ticaret modeliyle üretilen BEE’O Works, arıcılık ve arıcılara da hizmet vermektedir. savunma amaçlıdır ve gıda üretiminde sürdürülebilirliğe katkı sağlar. Bu nedenle yenilikçi bakış açısıyla ürettiğimiz ürünlerimiz ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayan iş modelimizle arılara, doğaya ve bilime saygı duyuyoruz. Aldığımız tüm ödülleri başarımızın göstergesi olarak görüyoruz. “Arılar varsa hayat vardır” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu